Menu

DAVČA, NÁŠ PATRON

Každý tým, který se účastní Metrostav Handy Cyklo Maratonu, má svého patrona, tedy jednotlivce či organizaci, pro kterou maraton pojede.
Loňským patronem byl Míša, který se letos závodu účastní znovu, ale tentokrát jako jeden z cyklistů Cyklo Teamu Nadace LR. Svůj patronát tedy předává Davčovi, 15letému klukovi, který je po nehodě na kole už několik let na vozíku. Lékaři mu tenkrát nedávali mnoho nadějí, ale protože je Davča neuvěřitelný bojovník, vzepřel se všem prognózám, a za neutuchající podpory jeho maminky to zvládl a znovu se naučil všem základním úkonům.
Davča je skvělý kluk, jak jsme sami měli možnost poznat při osobním setkání u nás v Nadaci, a i později na setkání s celým Cyklo teamem. Před nehodou byl nadšeným sportovcem, pro svůj smysl pro humor, dobré srdíčko a chuť pomáhat byl oblíbený mezi kamarády i spolužáky. A pro své dvě sestřičky byl vždy velkým vzorem a ochráncem. Davidova maminka se teď snaží ze všech sil, aby se co nejvíce osamostatnil a jednoho dne se o sebe dokázal postarat.
Hlavním cílem je patrona podpořit morálně, ale třeba i finančně pořádáním sbírky. Proto jsme ve prospěch Davči otevřeli transparentní účet, na který je možné přispívat libovolnou částku přes celé léto. Celková vybraná suma pak poputuje přímo Davčovi, třeba na tolik potřebné, a hlavně prospěšné rehabilitace.
Děkujeme, že pomáháte spolu s námi!

Pokud se rozhodnete přispět i Vy, můžete tak učinit přes QR kód a na transparentní účet 8956238028/5500 zaslat libovolnou částku.

https://www.rb.cz/povinne-zverejnovane-informace/transparentni-ucty?path=transactions&name=Nadace&accountNumber=8956238028

obrazek11

Majitel transparentního účtu tímto informuje přispěvatele o skutečnosti, že provedení platby na daný účet se považuje za souhlas se zpracováním a zveřejněním osobních údajů, neboť údaje o platebních transakcích na transparentním účtu jsou zveřejňovány a zveřejněním těchto údajů tedy může dojít i ke zveřejnění některých informací o osobě přispěvatele.

(19/07/2023)