Menu

JIŽ POŠESTÉ JSME ZÍSKALI CENU GRÁCIÍ

V pondělí 22. června se areál školy Svítání opět stal místem slavnostního setkání, které spojilo hudbu, tanec i poděkování těm, kteří školu dlouhodobě podporují. Tradiční předávání cen Grácií proběhlo v příjemné atmosféře na sluncem zalité školní zahradě.
Slavnost zahájila paní senátorka Miluše Horská svým úvodním slovem, po němž následovalo vystoupení třídy J. Pardubičky „Ať žijí duchové“. O další kulturní program se postarali samotní žáci školy, kteří si pro hosty připravili taneční vystoupení a v neposlední řadě nechyběl ani hudební zážitek bubeníčků Mlima Jua. V průběhu programu byla předávána ocenění organizacím, které jsou škole dlouhodobou oporou a pomáhají naplňovat její poslání.
Velkou radost máme z toho, že mezi oceněnými byla i naše Nadace LR. Cenu Grácií jsme převzali již pošesté, a o to více si tohoto ocenění vážíme.
Podpora školy Svítání je pro nás dlouhodobou a srdeční záležitostí. Vážíme si její práce, protože díky ní děti se zdravotním hendikepem získávají nejen vzdělání, ale také prostor pro osobní rozvoj, nové zkušenosti a příležitost naplno rozvíjet svůj potenciál.