Menu

STALLIONS POKOŘILI BESKYDY JIŽ POTŘETÍ

Víkend patřil již potřetí skupince nezdolných hráčů amerického fotbalu Stallions, kteří se v rámci projektu ´Spojili jsme síly´ znovu vydali na 100km pouť přes 7 beskydských vrcholů. Letošním cílem akce bylo podpořit Pavlíka, kterého od malička trápí celá řada vývojových vad a je tak oproti svým vrstevníkům trošku omezen. Pavlík je ale ohromně chytrý, zvídavý a veselý kluk, a kluky během cesty dokonce sám na dálku podporoval a fandil jim.
Stallions se jako již tradičně sešli v brzkých ranních pátečních hodinách na pardubickém nádraží, odkud vyrazili směr Beskydy.

Neskutečně náročný pochod kluci zvládli, ti nejrychlejší ze skupiny dokonce za 31hodin. V počasí, které jim rozhodně nijak nepřálo, to je skutečně úctyhodný výkon! 

A podpora to není jen psychická, ale i ta finanční. Na transparentní účet jsme za Nadaci poslali 50.000 Kč, a je naším obrovským potěšením oznámit, že aktuální stav účtu je přes 138 tisíc korun. To vše díky Vám, štědrým dárcům, a nezlomným borcům ze Stallions. Na účet je nadále možné přispívat, stačí jen jako variabilní symbol použít ´100´, aby peníze doputovaly právě za Pavlíkem. Děkujeme!

https://www.rb.cz/povinne-zverejnovane-informace/transparentni-ucty?path=transactions&name=Nadace&accountNumber=8956238028

qr_kod3

Majitel transparentního účtu tímto informuje přispěvatele o skutečnosti, že provedení platby na daný účet se považuje za souhlas se zpracováním a zveřejněním osobních údajů, neboť údaje o platebních transakcích na transparentním účtu jsou zveřejňovány a zveřejněním těchto údajů tedy může dojít i ke zveřejnění některých informací o osobě přispěvatele.