Menu

CHARITATIVNÍ POCHOD 100 KM PRO ZUZANKU

Nadace LR byla oslovena ke spolupráci na velmi odvážném projektu, jehož cílem je nejenom sportovně velice náročný výkon zúčastněných, ale především jeho prostřednictvím spojit síly a solidaritu nás ostatních ve prospěch nemocné holčičky Zuzanky s diagnózou akutní lymfoblastické leukémie.

Nadace LR se připojuje k  projektu jako PATRON ZUZANKY. 

TRANSPARENTNÍ ÚČET: 8956238028/5500  PŘIPOJTE SE K NÁM!

Transparentní účet bude otevřen do pátku 17.12.2021.

na odkazu níže můžete sledovat stav účtu: 

https://www.rb.cz/povinne-zverejnovane-informace/transparentni-ucty?path=transactions&name=Nadace&accountNumber=8956238028

QR KÓD

Majitel transparentního účtu tímto informuje přispěvatele o skutečnosti, že provedení platby na daný účet se považuje za souhlas se zpracováním a zveřejněním osobních údajů, neboť údaje o platebních transakcích na transparentním účtu jsou zveřejňovány a zveřejněním těchto údajů tedy může dojít i ke zveřejnění některých informací o osobě přispěvatele.

Agrostav Pardubice spojil své síly s pardubickým klubem hráčů amerického fotbalu Pardubice Stallions a ve dnech 26. a 27. listopadu 2021 vyrazí 15 statečných na 100km noční charitativní pochod přes beskydské vrcholy. Pro tento projekt je Nadací LR vytvořen TRANSPARENTNÍ ÚČET: 8956238028/5500, kde se můžete zapojit do veřejné sbírky. Vybrané peníze poputují na podporu Zuzanky.

letak_zuzanka_a4_02

Trasa charitativního pochodu začíná v Třinci a končí ve Frenštátě pod Radhoštěm. Hráči budou překonávat převýšení 5302 metrů, které je identické s převýšením druhé nejvyšší hory světa K2, kterou překonávají horolezci, když vyráží z vesnice Askole. Hlavním partnerem projektu je firma Agrostav Pardubice, která se zavázala věnovat za každý ujitý kilometr týmu 500 Kč na TRANSPARENTNÍ ÚČET pro Zuzanku.

Všem odvážným zúčastněným přejeme mnoho sil a držíme palce, protože i CESTA JE CÍL! smile