Menu

OHLÉDNUTÍ ZA NADAČNÍM ADVENTNÍM JARMARKEM

Ve středu 6.prosince se konala naše premiérová akce ´Nadační adventní jarmark aneb Zazpívejme si Rybovku´ a my s úsměvem procházíme fotky a připomínáme si ty nejkrásnější okamžiky celé akce. Navzdory chladnému počasí jsme se na Jarmarku sešli v hojném počtu, a za to Vám patří naše díky. Hudební sbory Mlima Jua, Jitříčko, Bonifantes a Continuo vytvořily tu správnou vánoční atmosféru, kterou prodejem drobných dárečků podpořili naši přátelé a spolupracovníci ve stáncích. Premiéru měl také ´palačinkovač´ pod vedením Pekaře Optimisty – na lahodné palačinky se celý večer stály dlouhé fronty.


Myšlenkou této akce ale nebylo jen přátelské adventní setkání. Předáním šeku na 200.000Kč jsme totiž pro Pardubickou nemocnici zahájili projekt ´SPOLEČNĚ POSTAVÍME FAMILY ROOM´, tedy nemocniční pokojíček pro děti, ve kterém by se během svého pobytu tam mohly cítit aspoň trošku jako doma. Naším společným přáním je dovést tento projekt do finále, a tomuto záměru můžete pomoci i Vy, a to přispěním libovolné částky na transparentní účet 8956238028/5500 za použití variabilního symbolu ´111´.

https://www.rb.cz/povinne-zverejnovane-informace/transparentni-ucty?path=transactions&name=Nadace&accountNumber=8956238028

QR_kod

Majitel transparentního účtu tímto informuje přispěvatele o skutečnosti, že provedení platby na daný účet se považuje za souhlas se zpracováním a zveřejněním osobních údajů, neboť údaje o platebních transakcích na transparentním účtu jsou zveřejňovány a zveřejněním těchto údajů tedy může dojít i ke zveřejnění některých informací o osobě přispěvatele.


Děkujeme všem, kteří se na projektu podíleli nebo nás přišli do Automatických mlýnů pozdravit, a všem přejeme krásný adventní čas.