Menu

Esther je desetiletá velmi talentovaná slečna, která již ve dvou letech mamince řekla, že chce být baletkou. Svůj sen si začala plnit o rok později v baletním kroužku, kde patřila mezi nejšikovnější.

V roce 2020 nastoupila do Baletní školy Iriny Popovy, kde se projevil její obrovský talent. Estherka se nevěnuje jen baletu, ale chodí také na tréninky gymnastiky a moderního tance.

V kvalifikaci pro světový pohár získala tři zlaté medaile a zároveň bodově dosáhla a kvalifikovala se na Dance World Cup v Anglii, kde získala 12. místo v kategorii sólo a 4. a 5. místo v kategorii duety.

Jejím cílem je studovat na konzervatoři klasický balet. Esther dále navštěvuje soukromé lekce u bývalé sólistky Národního divadla paní Adély Pollertové.

Absolvovala letní soustředění Baletní Akademie Adély Pollertové, kurz vedený prvním sólistou Národního divadla Adamem Zvonařem nebo School of Dance Nikoly Márové a Michala Štípy.

Estherka je velmi šikovná mladá slečna, kterou se Nadace Lenky a Romana Šmidberských rozhodla podpořit na její náročné cestě v rámci programu „Sociální podpora talentovaných dětí."