Menu

DĚTSKÝ DEN V DĚTSKÉM DOMOVĚ

Úterní odpoledne patřilo dětem z Dětského domova Pardubice a již šestému ročníku oslav Dětského dne, který pro ně každoročně pořádáme. Oslavy se nesly ve znamení krásného počasí, smíchu a celkově náramně užitého času. Děti si mohly zasoutěžit na šlapacích kárách, vyzkoušet lukostřelbu nebo dopravní bezpečnost s Besipem, tradičně naše pozvání přijali Vodicí psi srdcem, hráči amerického fotbalu Pardubice Stallions, atletický klub Hvězda nebo Spolek dobrovolných hasičů Kostěnice. A nechyběli ani zástupci společnosti CEE Logistics se svým sportovním stanovištěm nebo laserová střelnice. Zmrzka Bellezza byla k dispozici celé odpoledne a každý si tak mohl vybrat z několika lahodných příchutí. A po představení TýBrďo! divadla na závěr dne následovala pizza pro všechny. Prostě Dětský den užitý na maximum! 

A jako každý rok, i letos jsme oslavy zahájili předáním šeku – tentokrát v hodnotě 50.000Kč, které budou využity na letní tábory a aktivity pro děti z Domova.

Věříme, že si všechny děti připravený program užily a děkujeme všem zúčastněným za skvěle vytvořenou atmosféru. A už teď se těšíme na příští rok!

(30/05/2023)